Sex s více ženami najednou

Poněkud kontroverzní téma, ovšem muži v něm mají jasno. Rozhodně by se chtěli účastnit takového druhu sexuálního prožitku, ve kterém by si mohli užívat společnost ne jedné, ale hned více žen.

Proč vlastně jedna, tak úplně nestačí?
erotické prádlo

Touha vyzkoušet i jiné praktiky

U mužů nelze popřít, že se o sex a vše, co je s ní spojené zajímají podstatně více než jejich něžnější polovičky. Jestli dospějí do stádia, kdy mají pocit, že se svou partnerkou vyzkoušeli řadu různých poloh, míst a praktik, začnou přemýšlet nad změnou, která může být pro oba docela zásadní. Samozřejmě jich láká i myšlenka, vyzkoušet si něco nepoznaného, o čem se sice mnoho mluví, ale ještě s tím neměli tu čest.

Muži ženy milují nadevše a vždy budou. Takže nezapomínají ani patřičně ocenit to, že když jich je po jejich boku více než jedna, automaticky se jim jejich sex-appeal a pohled na nich mění – z jejich pohledu samce.

Partnerka, která s vámi není za jedno

Pokud doma máte dlouholetou partnerku, se kterou to začíná být v posteli tak trochu nuda, je pochopitelné, že hledáte řešení k tomu, jak si váš milostní život okořenit a vrátit do vašeho života trochu akčního vzrušení.

Navrhli jste jí váš nápad a v okamžiku na něho zanevřela a kývla „ne“? Nemůžete jí to mít za zlé a vyčítat jí, že se jí to poněkud dotklo. Je přirozené, že v další ženě vidí konkurenci a sebe v roli ty druhé. Možná si toho nejste vědomi, ale váš hlavní zájem by směroval na novou ženu, kterou v oblasti intimity – ještě prozkoumanou nemáte.
lesbičky v posteli

Svobodní a bez závazků?

Jste nezadaní a po takovém druhu vzrušení doslova prahnete? V tom případě se rozhlédněte po tom, jaké máte možnosti. Pustit se do takového nápadu, o kterém se všude mluví jako o dokonalém prožitku, můžete pouze v případě, že si najdete k sobě ženy, které do toho půjdou s vámi.

A když se vám to povede, za novou zkušenost v oblasti intimního života nic nedáte a třeba zjistíte, že to není až taková výhra, jakou jste očekávali a zpátky se vrátíte k tomu, že na sex postačí bohatě dva lidi.

Nejnovější příspěvky