Nebojte se experimentovat v posteli

Může to trvat rok, dva, nebo i deset ale, ale ve vztahu se můžete dostat do fáze, že začnete potřebovat účinná afrodiziaka, abyste o svou partnerku vůbec projevili zájem. Ačkoliv vás to v posteli nudí, v ostatním si rozumíte dokonale a máte pocit, že šťastnější jste ještě nebyli. Jenže sex je nedílnou součástí šťastného vztahu. Co s tím dělat, když to nechcete ukončit rozchodem?

blondýna s knihou v posteli

Poznejte své tělo

Jenže jak zjistit, co se vám bude líbit a co by přineslo vaše intimní chvilky zase na piedestal radosti a rozkoše? To musíte zjistit vy, nejlépe metodou pokus-omyl. Klidně zkuste vakuovou pumpu či jiné erotické hračky pro muže. Takto zjistíte, která místa jsou pro vás erotogenními zónami, co se vám líbí a co se vám s partnerkou naopak nevyplatí vůbec zkoušet. Když jste vyzbrojený těmito poznatky, nastal čas promluvit si s partnerkou.

Promluvte si s partnerkou

O tom, že byste chtěli zkusit v posteli něco nového, si musíte promluvit i s partnerkou. Opatrný však musíte být při tom, jak to celé zformulujete. Pokud začnete slovy: "Sex s tebou je už nuda, a proto potřebuji zkusit něco nového," nedopadne to právě nejlépe. Ani tehdy, pokud máte tu nejtolerantnější ženu na světě. Neříkejte nic o tom, že vás to nebaví, řekněte jí otevřeně, že jste viděli zajímavou pomůcku v sexshopu, polohu v pornu či kamarád vám dal tip a nyní to chcete zkusíte. Jistě vám ráda vyhoví.
vášnivé objetí

Inspirujte se v pornu

Pokud se vám nedaří vymyslet sexuální experiment, zkuste porno. Koukněte se společně s partnerkou, a když tam bude něco, co vás oba osloví, vyhráli jste. I proto je nejlepší variantou rozhovor, a ne taktní mlčení, které by z jednoduše řešitelného problému mohlo vyrobit partnerskou krizi ústící do rozchodu. Nebojte se měnit věci, které se vám nelíbí. Důležité je, abyste to dělali rozumně a taktně. Vaši snahu pak partnerka sama ocení.

Nejnovější příspěvky