Nebankovní hypotéky

Banky odmítají své klienty především z důvodu špatných registrů. Pokud máte záznam v registru dlužníků (existují dva typy bankovní a nebankovní registry), pak bohužel v bance úvěr nezískáte. Naštěstí jsou zde jiné možnosti, například získání nebankovní hypotéky, která má stejné podmínky jako ta, kterou znáte z běžné bankovní instituce.

drobné mince

  • V tomto typu úvěru taktéž ručíte nemovitostí. Za tu můžete získat až 70% její odhadní ceny. Odhadní cena se stanovuje na základě různých výpočtů, zjišťují se samozřejmě konkrétní informace a také se bere na vědomí celkový stav a velikost budovy. Její odhad pak určují přední specialisté.
  • Doba splácení může být nastavená až na dlouhých 30 let. Přičemž garantujeme nízké měsíční splátky.
  • Celé vyřízení probíhá velice rychle. Jistě vás potěší, že nemusíte chodit na milion schůzek. Fotografie vaší nemovitosti nám stačí zaslat e-mailem. Ani žádné další papírování není zapotřebí. Vše se vyřídí během několika dní. V některých případech můžete mít peníze i do 24 hodin od podpisu smlouvy.
  • Záznamy se dají tolerovat. Důležité je, abyste dokázali splácet. Každý poskytovatel úvěru si musí zjistit přesné podmínky vaší osoby a konkrétní údaje. Proto je také na vás, jestli si toho na sebe už neberete příliš.

Výhody, které vás čekají

Ptáte se na další podmínky tohoto úvěru? Zde jsou:

Nejnovější příspěvky