Kuriózní zážitky z cest


Taky rádi jezdíte na dovolenou a sbíráte kuriózní zážitky, o které se potom rádi dělíte s přáteli při vzájemných návštěvách? Nevěřili byste, co všechno se může lidem na cestách stát. Přečtěte si těchto pár pojistných událostí, které pojišťovny v posledních letech řešily.
hlava žirafy

Nejčastějšími problémy, které zapříčiní pojistnou událost, bývají v létě a v době dovolených určitě exotická zvířata, která nejsou na přízeň lidí tolik zvyklá a tudíž rádi napadají. Jednu takovou kuriózní událost zažila německá rodinka, která se vydala na Safari


Když se totiž vydali za brány safari, zapomněli na nejdůležitější věc – zavřít okýnko. To by sama o sobě ještě nebyla taková hrůza, kdyby na zadní sedačce https://www.marine.cz/produkty-noha-k-sedacce-starcraft-delka-195mm-prum-60mm-detail-30954 neměli položenou svačinu – a to několik jablek. Ty hned zlákaly přítomnou žirafu, která si je samozřejmě nechtěla nechat ujít a okamžitě se do nich instinktivně chtěla pustit. ALE! Dříve jednala, než se zamyslela a po tom, co do auta vstrčila hlavu, zaregistrovala i lidi, lekla se a chtěla se hned dostat z auta ven. To by nebyl problém, kdyby se jí v okýnku nezasekly růžky a mocným trháním by pořádně neponičila celý bok auta.
los severoamerický

Pojistné lapálie se zvířaty se nevyhnuly ani náš český spoluobčan, který se na norských klikatých cestičkách tak vehementně snažil vyhnout losovi, že nakonec naboural do medvěda, který se objevil o kus dál. Naštěstí se nikomu nic nestalo a všichni účastníci této nehody zůstali celí. Možná jen trošku vyděšení. 

Nejnovější příspěvky