Který internetový prohlížeč používat?

Mozilla Firefox
Tento internetový prohlížeč zná nejspíše každý. Díky němu můžete nejen jednoduše procházet stránky na internetové síti, ale také si do prohlížeče internetu přidat stovky zajímavých doplňků a funkcí. Prohlížeč také poskytuje vyhledávání přímo z historie navštívených stránek, ale i celkovou změnu vzhledu a motivu prohlížeče. Firefox lze instalovat na všelijaké operační systémy, jako jsou Linux, Mac OS, Windows a další.
žena v křesle
Internet Explorer
Internet Explorer není moc oblíbený mezi uživateli, hlavně kvůli jeho rychlosti a bezpečnosti. Většina lidí, co Internet Explorer používá, jsou základními uživateli internetu bez sebevětších zkušeností se surfováním na internetu. Internet Explorer má tendence se zasekávat a zpomalovat počítač.
společné foto
Google Chrome
Prohlížeč od Googlu, který na rozdíl od ostatních prohlížečů se velice rychle spouští, ale také velmi svižně načítá stránky a vyhledává informace na internetu. Jeho obliba spočívá v jednoduchosti prohlížeče. Lze ho také, jako Firefox, rozšiřovat velkou škálou doplňků. Google nabízí synchronizaci dat mezi vaším Google účtem a Chromem a dokáže ukládat a zálohovat různá data jako uložená hesla, historii nebo záložky a poté z jiného počítače obnovit.

160x600-erotickepradlo4-1429533360.jpg

Nejnovější příspěvky

160x600-erotickepradlo14-1429533360.jpg